Mantolama

Mantolama

Mantolama

Mantolama sisteminde uygulanmasındaki amaç; dışarıdaki havanın içeri girmemesi, içerideki havanın dışarı çıkmamasını. Bu nedenle de ortam sıcaklığının, ısı değerinin korunması amaçlanır. Mantolama sistemi kış aylarında içerideki sıcak havanın muhafaza edilmesi, yaz ayları içinde kullandığımız klimalardan ötürü iç mekanlarda oluşan soğuk havanın dışarı çıkmamasını amaçlar.

Uygulama yaptırmadan önce dikkat edilecek en önemli hususlar vardır. Bunlardan bir tanesi kaliteli malzeme kullanılmasıdır. Kullanılan kaliteli malzeme hem uzun süreli kullanıma yarayacak hem de tam yalıtım sağlayacağı için tasarruf etme oranını arttıracaktır ve fabrika çıkışlı komple bir sistem olmasına dikkat edilmelidir.

Uyulması gereken bir diğer kural ise yalıtım sisteminin binaya kusursuz bir şekilde uygulanmasıdır. Mantolama sistemi uygulanırken kesinlikle arada boşluk kalmaması gerekmektedir. Yapılacak olan mantolama işleminin işini bilen tecrübeli ustalar tarafından uygulanması, sistemin malzeme kalitesi ve işçi ustalığı ön planda tutulmasıyla birlikte daha sonra dan oluşacak zararlar sizin başınızı ağrıtmamalı dır.

0

Yıllık Tecrübe

0

Kişilik Uzman Kadro

0

Proje

0

Müşteri Yorumu

Ücretsiz Keşif Talep Formu

Kapat

Ücretsiz Keşif Formumuzu doldurduğunuzda, sizlere en geç 24 Saat içerisinde form da belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan geri dönüş yapılacaktır.