Bodrum Tadilat Merkezi

Yenilikçi ve özgün bakış açısı ile uzun yıllara dayanan sektör deneyimini birleştirerek her alanda sürekli kendini yenileyen gelişen ne büyük bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bianca mobilya ve bianca architect renovasyon uygulamaları ile tadilat mutfak projelendirme iç mekan tasarım ve mobilya ile yaşam alanlarınıza değer katıyor. Evinizi değiştirmeden evvel yapılması gereken bir çok şey var, bu süreç ne kadar sürecek, neler yapılacak, unutulan bir şeyler olacak mı, ustalar nerede, maliyeti ne kadar olacak ve benzeri bir çok soru. Biz bunun için varız. "

Bodrum Tadilat Merkezi 2008 yılıından itibaren süre gelen tecrübe ve güçlü bir ekip ile hizmet vermektedir. Bodrum Tadilat Merkezi; daire, ev, işyeri projesi ile müteahhitlik hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm dekorasyon işleri yıllardır süre gelen tecrübe, bilgi birikimi ve ekip ile yapılmaktadır.

Firmamız kendi ekipleri, taşaronlarının sağladığı avantajlar, çalışma koşulları, mal ve malzeme tedarikçilerindeki fiyat/teslimat avantajları, resmi işlemlerdeki hızı/bilgisi bu tadilat sürecinin en iyi şekilde, en iyi zamanda ve uygun bütçelerle sonuçlandırılması avantajlarını getirmekte, son kullanıcı ile bu avantajları paylaşmaktadır.

Bizi arayın, ziyaret edelim, konuşalım ve tüm tecrübemizi eviniz için sunalım. Yeni hayatınızın, yaşam alanını inşa ederken, kendimizi ve hizmetlerimizi tanıtalım.

Zamanında teslim, kaliteli işçilik, güvenli hizmet, uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamız; başta Bodrum olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermektedir.

01.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir...

02.

Misyonumuz

Yüksek standartlı,kaliteli hizmet,kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir...

03.

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır...

0

Yıllık Tecrübe

0

Kişilik Uzman Kadro

0

Proje

0

Müşteri Yorumu

Ücretsiz Keşif Talep Formu

Kapat

Ücretsiz Keşif Formumuzu doldurduğunuzda, sizlere en geç 24 Saat içerisinde form da belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan geri dönüş yapılacaktır.